Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
25.07.2021

 

Ruckus Wireless

Ruckus Wireless to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w systemach bezprzewodowych WLAN. Ruckus jest obecnie niezależnie funkcjonującą jednostką biznesową firmy Commscope notowanej na giełdzie NASDAQ jest globalnym dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych i sieciowych.

Ruckus/Arris

 

Oferta Ruckus obejmuje: wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe Wi-Fi ZoneFlex, kontrolery ZoneDirector i smartZone, system zarządzania siecią Wi-Fi FlexMaster, a także przełączniki PoE ZoneSwitch oraz systemy operatorskie.

Czynnikiem wyróżniajacym rozwiązania Ruckus jest opracowana przez tę firmę technologia BeamFlex. BeamFlex to system transmisji WLAN wykorzystujący w jednym AP kilka-kilkunaście anten samokierujących się na odbiorcę/nadawcę, pozwalający na automatyczne omijanie przeszkód i unikanie interferencji sygnałów radiowych.

product banner

Systemy Ruckus wykorzystujące punkty dostępowe z technologią BeamFlex są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy sieci WLAN świadczą usługi aplikacjom multimedialnym - każde opóźnienie czy konieczność powtórnej transmisji sygnału odbijają się na jakości głosu lub przekazu wideo, zaś BeamFlex powoduje, iż sieć WLAN pracuje efektywnie. Rozwiązania Ruckus zapewniają też lepszą jakość sygnały przy mniejszej liczbie AP, pozwalają na optymalizację sieci bezprzewodowej co prowadzi do znacznego obniżenia kosztów instalacji w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych.

SSP banner

O firmie Ruckus Wireless

Firma Ruckus Wireless została założona w 2004 r., siedziba firmy znajduje się w Sunnyvale w Kaliforni. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 4 000 partnerów. Ruckus dostarczył już 3 000 000 punktów dostępowych do 12 000 klientów na całym świecie. Firma posiada kilkaziesiąt patentów z dziedziny sieci WiFi i technologii radiowych.

Ruckus Support Specialist

Z ogromną przyjemnością informujemy, że CC Otwarte Systemy Komputerowe uzyskała w kwietniu 2021 status "Commscope Service Specialist". Oznacza to, że producent potwierdza nasze kompetencje i jednocześnie autoryzuje nas do świadczenia usług wsparcia dla produktów Wi-Fi marki Ruckus oraz przełączników serii ICX. Usługi wsparcia najwyższej jakości zawsze były dla nas priorytetem, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymanej certyfikacji.

Więcej informacji o rozwiązaniach Wi-Fi

 

Podobne systemy w naszej ofercie

Ruckus Wireless oferuje zaawansowane bezprzewodowe systemy WLAN. Inni nasi partnerzy oferujący podobne rozwiązania to:

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl