Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
21.05.2024

Aktualnie poszukujemy

NOWE:

Praca w "CC"

Realizując zaawansowane technicznie projekty dla naszych klientów dobrze wiemy, że ich powodzenie zależy przede wszystkim od osób, które w nich uczestniczą. Wyzwaniom, które stawiają te projekty mogą sprostać jedynie zgrane zespoły złożone z osób: utalentowanych, kreatywnych, z pasją podchodzących do swojej pracy. Ludzie są naszym największym kapitałem. Dlatego też staramy się, by nasi pracownicy rozwijali się i postrzegali naszą firmę w szerszej perspektywie niż tylko jako miejsce pracy.

Kreatywne otoczenie

Pracownicy CC stanowią zespół specjalistów o bardzo wysokim potencjale intelektualnym - 80% z nas posiada wykształcenie wyższe, 20% pracowników to studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych. Jesteśmy też zespołem młodym - średnia wieku w firmie wynosi 33 lata.

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach oraz konferencjach podnoszących kompetencje. Przykladowo, w ciągu ostatnich 2 lat szkolenia zagraniczne odbywały się w: Alicante (Hiszpania), Berlinie, Bruskeli, Budapeszcie, Lizbonie i Monako. Prócz szkoleń organizowanych przez producentów oprogramowania i sprzętu nasi pracownicy mogą też uzyskać takie certyfikaty jak: PRINCE2 czy SSCP.


Kliknij na zdjęcie żeby zobaczyć galerię

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0Wyzwania

Jesteśmy firmą inżynierską, w każdym realizowanym projekcie zależy nam przede wszystkim na doborze optymalnego technologicznie i biznesowo rozwiązania - to odróżnia nas od firm nastawionych "na sprzedaż" (lub mówiąc bardziej kolokwialnie - na "przesuwanie pudełek").

Realizujemy projekty o średniej i dużej skali. Uczestniczenie w nich daje pracownikom szanse na poznanie w relatywnie krótkim czasie bardzo wielu obszarom problematyki biznesowej i technologicznej, wymaga także umiejętności szybkiego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności.

Praca w takich projektach buduje wiedzę i cenne doświadczenie, pozwala zrozumieć złożoność technologii, standardów i rozwiązań, a w dłuższej perspektywie stanowi jeden z kluczowych atutów w rozwoju kariery.

Oferta pracy

Zgodnie z naszym modelem działania oferujemy pracę w dwóch ścieżkach: bezpieczeństwa i infrastruktury IT oraz tworzenia oprogramownia. Możesz być inżynierem systemowym, programistą C lub Java, kierownikiem projektów, lub opiekunem kluczowych klientów. Jeśli jesteś osobą utalentowaną, a żadne z aktualnie oferowanych przez nas stanowisk Ci nie odpowiada, napisz do nas więcej o sobie - być może stworzymy nowe stanowisko, które będzie dopasowane do Twoich talentów. Jeśli studiujesz i chciałbyś nabrać doświadczenia poprzez odbycie stażu lub praktyki zapoznaj się z zasadami praktyk.

Korzyści

Naszym pracownikom oferujemy...

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnym oraz pracę w bardzo utalentowanym i kompetentnym zespole,
  • elastyczne, także niepełne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • opiekę medyczną,
  • dogodną lokalizację: nasze biuro w Warszawie znajduje się 5 min. spacerem od stacji metra "Pole Mokotowskie", bezpośrednio przy przystanku tramwajowym i autobusowym, jeden przystanek metra od głównego kampusu Politechniki Warszawskiej i w bezpośrednim sąsiedzwie południowego kampusu PW.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą u nas do przesyłania CV na adres e-mail: praca AT cc . com . pl