Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
21.05.2024

 

O Firmie Aerohive

Aerohive Networks to producent sprzętu i oprogramowania służącego do realizacji sieci: Wi-Fi, LAN i SD-WAN.

Oferta Aerohive obejmuje: wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe Wi-Fi, kontrolery softwarowe do chmury prywatnej (typowo sieci Wi-Fi Aerohive zarządzane są poprzez kontroler w zlokalizowany w chmurze publicznej), przełączniki LAN oraz rutery oddziałowe pełniące także funkcję bram VPN.

Czynnikiem wyróżniającym rozwiązania Aerohive jest wydajny, skalowalny kontroler - HiveManager, który może pracować zarówno w chmurze publicznej jak i w chmurze prywatnej. W pierwszym przypadku znacznej redukcji ulegają koszty zarządzania i utrzymania sieci, w wersji podstawowej kontroler jest wolny od opłat licencyjnych. Kontroler programowy, instalowany w modelu „virtual-appliance” w chmurze prywatnej przeznaczony jest dla wszystkich odbiorców, którzy z różnych powodów, głównie organizacyjnych nie chcą lub nie mogą korzystać z publicznych rozwiązań chmurowych.

logo

Atuty rozwiązań Aerohive

  • Pokrycie pasma 2.4 GHz oraz 5GHz – efektywna obsługa wszystkich urządzeń WiFi, w tym najnowszych wersji tabletów, smartfonów, itp.
  • Obsługa wszystkich standardów WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, w tym ac faza 2 (wave 2) – Aerohive jest liderem technologicznym udostępniającym jako pierwszy produkty zgodne z nowymi standardami takimi jak 802.11ac czy 802.11ax
  • Szeroka gama punktów dostępowych Wi-Fi, przeznaczonych do zastosowań wewnątrz budynków jak i do zastosowań zewnętrznych
  • Chmurowy kontroler obsługujący bardzo duże (nawet do 1 mln. AP!) rozproszone sieci (także sieci w wielu lokalizacjach). Kontroler posiada dożywotnią darmową licencję.
  • „Zero-touch provisioning” - automatyczne uruchomienie nowych AP w sieci – bez konieczności wprowadzania zmian w konfiguracji.
  • Technologia PPSK (Private Pre-Shared Key) – pozwala użytkownikom i urządzeniom podłączonym do sieci Wi-Fi wykorzystanie do autoryzacji unikalnego klucza przeznaczonego tylko dla konkretnego SSID.
  • „Out-of-band Cloud” - dane użytkowników nie są przenoszone do kontrolera chmurowego, oznacza to bezawaryjna pracę sieci w b. rzadkich przypadkach niedostępności kontrolera chmurowego oraz zachowanie zgodności ustawowej z wymaganiami dot. prywatności użytkowników.
  • Przełączniki PoE pozwalające na szybkie, skuteczne i nisko-kosztowe wdrożenia sieci Wi-Fi.
  • Rutery z funkcjonalnością SD-WAN – pozwalają na budowę niezawodnej sieci wieloodziałowej bazującej na redundantnychłączach (np. linie kablowe i backup LTE).

Aerohive WiFi

Więcej informacji o rozwiązaniach Wi-Fi

Aerohive Networks oferuje systemy Wi-Fi klasy enterprise. Inni nasi partnerzy oferujący rozwiązania o podobnej funkcjonalności to:

 

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl