Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
21.05.2024

 

Cambium Networks - profesjonalna infrastruktura WLAN

O firmie

Cambium Networks to producent rozwiazań komunikacji bezprzewodowej. Centrala firmy zlokalizowana jest w USA w Chicago. Firma została założona w 2011 roku i jest notowana na giełdzie NASDAQ (CMBM). Zatrudnia ponad 650 pracowników i posiada ok. 7000 partnerów handlowych (dane z 2020 r.), do końca 2019 r. dostarczyła 7.4 mln urządzeń sieciowych. Cambium otrzymała szereg nagród branżowych, m.in.: WISPA Manufacturer of the Year (2019), InformationWeek Tech Vendors to Watch, CRN Partner Program Award (2018).

Misją firmy jest oferowanie kompleksowych rozwiązań służących do dystrybucji danych w środowiskach terenowych (outdoor) jak i wewnętrz budynków (indoor, enterprise). Infrastruktora oferowana przez producenta wraz z pojawianiem się nowych standardów i wprowadzaniem nowych modeli zapewnia spełnienie stale rosnącego wymagania na pasmo sieciowe i przepustowość, we wszystkich możliwych zastosowaniach, takich jak: dostęp do sieci Internet (edge, broadband), dostep do sieci w halach i magazynach, biurowe Wi-Fi, lokalna infrastruktura terenowa, IoT, nadzór wideo, itd.

Główne grupy odbiorców korzystających z rozwiązań Cambium to:

  • Enterprise - sieci biurowe i produkcyjne (IoT)
  • Edukacja - zwłaszcza w zakresie rozwiązań kampusowych
  • Usługi publiczne i samorządy - administracja, transport
  • Hotele, apartamenty, itp. (MDU)
  • Obrona narodowa
  • Dostawcy usług - dostęp szerokopasmowy


Rozwiązania

Cambium Networks specjalizuje się w rozwiązaniach bezprzewodowych, w ofercie znajdują się systemy: PTM (Point To Multipoint), PTP (Point ToPoint), Enterprise WiFi oraz (od niedawna - 2019) także systemy kablowe Ethernet.

Więcej informacji o rozwiązaniach Wi-Fi

 

Podobne systemy w naszej ofercie

Cambium Networks oferuje zaawansowane bezprzewodowe systemy WLAN. Inni nasi partnerzy oferujący podobne rozwiązania to:

 

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl