CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Check Point Technologies: systemy Firewall nowej generacji, bezpieczeństwo, zarządzanie, ochrona DDoS

Check Point Endpoint Security - bezpieczeństwo komputerów przenośnych

Check Point Endpoint Security to zestaw rozwiazań łączący bezpieczeństwo danych, bezpieczeństwo sieciowe, zapobieganie zagrożeniom oraz zdalny dostęp VPN. Endpoint Security dostępny jest na platformy Microsoft Windows oraz Mac OS X. Check Point Endpoint Security jest liderem magicznego kwadrantu Gartnera od 8-u lat.

Check Point Endpoint Security - funkcje

Zasadnicza funkcjonalność zapewniona przez Check Point Endpoint Security realizowana jest na chronionych końcówkach, zdalny dostęp VPN realizowany jest na bramach bezpieczeństwa CheckPoint, zaś zarządzanie i raportowanie realizowane jest poprzez moduł uniwersalny moduł zarządzania. Fukcje Endpoint Security obejmują trzy główne obszary:

  • Advanced Endpoint Protection and Threat Prevention - ochrona przed zagrożeniami typu: malware, ransomware, kradzież danych, phishing, exploity, i inne cyberataki. Kluczowym komponentem w tym obszarze ochrony jest agent SandBlast, który jest w stanie zidentyfikować i zablokować różnego rodzaju ataki.
  • Endpoint Policy Management - moduł zarządzający, który pozwala na centralne zarządzanie końcowkami - zarówno PC jak i Apple Mac poprzez jedną zunifikowaną konsolę. Obszar zarządzania obejmuje m.in.: szyfrowanie dysków i mediów wymiennych, ochronę poufnych dokumentow, dostęp VPN, i inne.
  • Dostęp VPN - rozwiązania VPN Check Point obejmuja zarówno platformy PC/windows jak i Mac. Wszechstronny klient IPsec VPN realizuje wiele opcji autoryzacji (2FA, MFA), zawiera opcję auto-connect i jest centralnie zarzadzany z konsoli admnistracyjnej.

Więcej informacji

W sekcji Materiały znajdują się ulotki techniczne dotyczące oprogramowanie EndPoint.

Systemy firewall NG

W firmie CC Otwarte Systemy Komputerowe systemy firewall wdrażamy od 2001 r., od początku działalności oferujemy rozwiązania Check Point do ochrony sieci lokalnych, serwerów oraz centrów danych. Do dyspozycji naszych klientów są inżynierowie z certyfikatem CCSE, świadczący usługi: wdrożeniowe, wsparcia, szkoleniowe oraz projektowe.

Więcej informacji

CheckPoint Technologies oferuje systemy firewall nowej Generacji (Firewall NG). Inni nasi partnerzy oferujący rozwiązania o podobnej funkcjonalności to:

 

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl