Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
19.08.2022

 

Fudo Security

Fudo Security to polskie przedsiębiorstwo softwarowe specjalizujące się w rozwiązaniach z zakresu uwierzytelnienia i autoryzacji użytkowników oraz kryptograficznej ochrony danych.

 

W 2005 roku Fudo Security Systems wprowadziła na rynek produkt CERB - system kilkustopniowego silnego uwierzytelnienia, wykorzystujący telefon komórkowy jako jeden z jego składników. Była to jedna z pierwszych tego typu technologii na świecie. Produkt zyskał bardzo szybko uznanie wśród klientów i stał się flagowym rozwiązaniem firmy. Obecnie z systemu CERB korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób i liczba ta dynamicznie rośnie wraz z rozszerzaniem pola zastosowań produktu. CERB stanowi doskonały punkt oparcia bezpieczeństwa i kontroli dostępu do informacji w każdej firmie. Zbiera bardzo dobre opinie jako centralny system uwierzytelnienia w korporacjach, bankach oraz firmach świadczących usługi drogą elektroniczną gdzie zabezpiecza proces logowania i służy do potwierdzania transakcji (zobacz: system CERB).

W 2011 wprowadzony zoztsał nowy produkt - system FUDO pozwalający na rejestrację, analizę, zarzadzanie oraz archiwizację zdalnych sesji SSH, RDP i VNC.

Klienci firmy to przede wszystkim podmioty z rynków: telekomunikacyjnego, usług bankowo-finansowych oraz e-commerce. W zakresie sprzedaży własnych produktów WHEEL Systems współpracuje z największymi integratorami systemów i dostawcami kompleksowych rozwiązań informatycznych na terenie całej Polski.

 

Referencje

Produkty współpracujące

Fudo Security oferuje rozwiązania bezpieczeństwa użytkowników, które mogą zostać zintegrowane z innymi rozwiązaniami znajdującymi się w naszej ofercie, np::

Podobne systemy w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się też systemy autoryzacji 2FA (dwuskładnikowej), m.in.:

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl