CC Otwarte Systemy Komputerowe'
english mapa home

Clearswift

O firmie Clearswift

Clearswift jest wiodącym światowym producentem oprogramowania Content Security i pierwszą firmą, która już na początku lat 90-tych oferowała tego typu oprogramowanie (działając pod nazwą "Content Technologies", a nastepnie jako oddział firmy "Baltimore").

Clearswift od ponad 20 lat skupia się wyłącznie na rozwiązaniach Content Security i DLP oferując produkty realizujące wszechstronną ochronę poczty elektronicznej - zarówno wchodzącej, wychodzącej jak i wewnętrznej (przekazywanej przez serwery takie jak Microsoft Exchange i IBM Domino).

Z produktów Clearswift korzysta obecnie ponad 17 000 firm i organizacji posiadających łącznie ponad 25 mln. licencji użytkowników. Specjalizowane produkty Clearswift używane są środowiskach o podwyższonych bezpieczeństwie (NATO, struktury wojskowe). Clearswift posiada centralę w Wielkiej Brytanii, biura i oddziały w: Australii, Hiszpanii, Japonii, Niemczech i USA.

O produktach

MIMEsweeper to rodzina produktów służących do ochrony sieci przed zalewem niechcianych, nielegalnych oraz szkodliwych danych zawartych w przesyłkach e-mail, stronach WWW i plikach dostępnych przez FTP.

W przeciwieństwie do produktów typu firewall MIMEsweeper analizuje dane przesyłane siecią, rozpoznaje typy przesyłanych plików, skanuje załączniki i archiwa, lokalizując i usuwając treści uznane za szkodliwe - np. wirusy komputerowe lub materiały obsceniczne. MIMEsweeper nie jest alternatywą, lecz uzupełnieniem dla produktów firewall. Rodzina MIMEsweeper obejmuje:


CC partnerem Clearswift

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. oferuje rozwiązania Clerswift od 2001 roku, od nawiązania współpracy z producentem wdrożyliśmy oprogramowanie w kilkudziesięciu firmach i instytucjach, łączna liczba wdrożonych przez nas licencji w: instytucjach finansowych, firmach ISP/Telco oraz instytucjach administracji państwowej i samorządowej wynosi ponad 20 tysięcy. W zakresie produktów Clearswift oferujemy usługi wdrożeniowe, konsultingowe (np. wdrożenie polityki bezpieczeństwa) oraz szkoleniowe. Obecnie CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. posiada status:

Clearswift Catalyst Solution Provider

Nagrody dla rozwiązań Clearswift

Produkty Clearswift wielokrotnie nagradzane były w rankingach produktowych oraz pismach branżowych. W 2010 systemy filtracji e-mail i WWW otrzymały dwie prestiżowe nagrody:

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl

 
Zastrzeżenia prawne      drukuj...